HPE Service Pack for ProLiant (SPP) Version 2021.10.0
  1. Anasayfa
  2. HPE

HPE Service Pack for ProLiant (SPP) Version 2021.10.0

HPE artık G9, G10 ve G10plus’ı içeren Productiın ortamındaki sunucuları için yeni SPP sürümünü yayınladı. Sunum yılın beşinci ayında gerçekleştiğinden, dosya adı SPP G10 sürümünden farklıdır ve 05’i içermektedir. Bu sürümdeki ana değişiklik, Linux RHEL 7.9 ve 8.3 desteğinin eklenmesi ve VMware ESXi 7.0 U2 içinden çevrimiçi güncellemelerin olasılığıdır. CentOS, Oracle Linux ve Scientific Linux’un hepsinin RHEL klonları olduğunu unutmayın. Cloud Linux söz konusu olduğunda, CentOS’tan alınmış olmasına rağmen çekirdeği RHEL’den farklı olduğu için, kararlılığın ne olacağından emin değilim. Tecrübeniz varsa yorum kısmına yazın. Ayrıca Oracle Linux’ta RedHat çekirdeğini kullanmıyorsanız ve kendi Oracle çekirdeğinizi kullanıyorsanız, deneyiminizi yazdığınız için teşekkür ederiz.

Dosyalar nispeten büyük ve DVD9 boyutundan daha büyüktür, bu nedenle güncelleme için Çevrimdışı yöntemini kullanmak istiyorsanız (önerilen yöntemimizdir), bu dosyayı yazmak için bir BD kullanmanız veya HPE USB Key Utility kullanmanız gerekir. Bir flash sürücü kullanın veya takmak için iLO’yu kullanabilirsiniz. Tabii ki bazen GES kurulum sürecinde iLO’nun kendisinin güncellenmesi nedeniyle bazı sorunlara neden olabilir. Benim önerdiğim yöntem bir flash sürücü kullanmak.

HPE USB Key Utility, hem resmi HPE web sitesinde hem de ISO dosyasının içindeki usb \ hpusbkey klasöründe ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Download Link